Poskytované služby

 

PAS Vám nabízí profesionální služby v oborech urbanismu, architektury, interiéru a zahrad. Prováděné činnosti zahrnují oblasti konzultační, poradenské, projektové, inženýrské. Základními cíli PAS je vysoká kvalita, rychlost, nejlepší cena projektu i stavby, ale hlavně spokojenost klientů.

Kompletní služby

Poradíme vám při koupi nemovitosti.
Poradíme vám s řešením stavby.
Ukážeme vám fotorealistické vizualizace stavby.
Připravíme kompletní projektovou dokumentaci.

1/1

Hospodárnost a efektivita jsou pojmy, které máme na paměti při všech aktivitách, s nimiž vám budeme pomáhat.

Zajistíme  stanoviska a rozhodnutí potřebné k realizaci díla.
Zajistíme  autorský a technický dozor stavby.
Zajistíme  kolaudaci stavby.

O nás

V PAS se setkáte s profesionálním týmem zkušených architektů a projektantů, kteří rozumí své práci a pomohou vám zrealizovat smělé představy. „V PAS jsme vždy měli zavedené velmi vysoké standardy, které se projevují na kvalitě naší práce a především na spokojenosti našich klientů. Zaměřujeme na poskytování vysoce profesionálních služeb náročným zákazní-kům. Zakládáme si na etickém přístupu a silné kolektiv-ní kultuře."                                          

                                              

1/1

Zajistíme všechny potřebná stanoviska a rozhodnutí potřebná k realizaci díla. Přizpůsobíme návrh domu Vašim požadavkům. Dbáme na to, aby veškeré vaše prostředky byly využity maximálně efektivně.

1/1

Cena

Cena našich služeb se vždy odvíjí od několika faktorů, mezi nimiž dominují požadovaný rozsah spolupráce a šíře realizovaných služeb. Mezi nejčastější způsoby platby patří  hodinová sazba nebo výkonová odměna, odvíjející se od předem stanovených kritérií. Konkrétní model vždy závisí na individuální dohodě. Protože je průběžná spolupráce komplexní záležitostí vyžadující oboustrannou důvěru, neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv otázkou či požadavkem. Pokusíme se vám vyjít ve všech směrech vstříc a nastavit spolupráci výhodně pro všechny zúčastněné strany.

Ing. arch. Štefan Stiskala

Nad Přehradou 408, 109 00 Praha 10

+420 702 064 111

PROJEKČNÍ

ATELIÉR

STAVEB​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

© 2013 by Štefan Stiskala. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
  • RSS Classic